Tylko sprawdzone i skuteczne rozwiązania!

Pełna integracja płatności
Wtyczka Vik Stripe

Dlaczego warto używać STRIPE-a?

„Stripe to firma technologiczna, która buduje infrastrukturę ekonomiczną dla Internetu. Firmy każdej wielkości – od nowych start-upów po spółki publiczne – korzystają z naszego oprogramowania do akceptowania płatności i zarządzania swoimi firmami online”.

system rezerwacji dla pensjonatu i hotelu wraz z integracją płatności

Cena licencji jest jednorazową opłatą, bez ograniczeń domeny i bez potrzebnych kluczy licencyjnych. Jest to produkt do pobrania, który zawiera plik zip instalatora wtyczki WordPress. Należy zainstalować wersję Pro jednej z wtyczek Vik. Darmowe wersje wtyczek Vik nie obsługują bramek płatniczych.

Proste i szybkie płatności plus pełna kontrola!

Stripe to jedna z wiodących struktur płatniczych na świecie. Można z niego korzystać w ponad 40 krajach i korzystają z niego wszyscy, od startupów po firmy Amazon, Google, Microsoft, Spotify i większość największych firm na świecie.

Ma niskie opłaty, 2,9% + 0,30 € za każdą pomyślnie przeprowadzoną transakcję. Ta opłata nie zapewni Ci żadnych opłat instalacyjnych, miesięcznych ani ukrytych, ale za to zapewni Ci przyjemny interfejs, który pozwoli Ci łatwo zarządzać płatnościami.

Alternatywnie możesz również poprosić ich o spersonalizowany pakiet dostosowany do Twojej firmy, jeśli masz szczególne wymagania.

Stripe oferuje także ochronę przed obciążeniami zwrotnymi, która pomoże Ci obronić Twój biznes przed nieprzewidywalnością sporów. Dzięki Ochronie przed obciążeniami zwrotnymi Stripe pokryje zarówno sporną kwotę, jak i wszelkie opłaty związane ze sporami.

Możesz otrzymywać płatności z całego świata, ponieważ Stripe obsługuje ponad 135 walut i metod płatności.

Będziesz mógł go używać ze wszystkimi naszymi wtyczkami Vik. Wystarczy, że zainstalujesz wtyczkę Stripe w WordPressie, wprowadzisz dane sprzedawcy i będziesz gotowy do akceptowania płatności w swojej witrynie za usługi oferowane za pośrednictwem wtyczki Vik.

Jest w pełni kompatybilny ze wszystkimi naszymi wtyczkami, więc będziesz musiał go kupić raz, aby móc go używać z dowolną z nich.

online rezerwacja

Czy Stripe jest bezpieczny?

system rezerwacji dla pensjonatu i hotelu wraz z integracją płatności

Jasne, że tak! System płatności Stripe uzyskał certyfikat zgodności z PSD2 SCA (Strong Customer Authentication), co od września 2019 roku stało się wymogiem europejskim.

Ponadto system ten uzyskał certyfikaty PCI DSS Level 1, co oznacza, że ​​jego system spełnia standardy bezpieczeństwa płatności i pomóc chronić dane klientów.

Płatności są chronione za pomocą 3D Secure, systemu XML, który został opracowany jako dodatkowa metoda bezpieczeństwa dla wszystkich transakcji dokonywanych kartami kredytowymi/debetowymi w Internecie.

Wraz z 3D Secure firma Stripe wdrożyła technologię „Radar Machine Learning”, która jest przydatna do ochrony sprzedawców przed nieuczciwymi transakcjami.

Poniżej znajdziesz przykładowy wygląd Stripe’a:

Główne cechy bramki płatności
wtyczki STRIPE:

Oto główne cechy naszej integracji wtyczek Stripe dla WordPress:

  • Zgodność z silnym uwierzytelnianiem klienta (SCA): zgodnie z dyrektywą PSD2 silne uwierzytelnianie klienta (SCA) jest europejskim wymogiem akceptowania płatności.
  • Otrzymuj płatności z całego świata.
  • Niskie opłaty i ochrona przed obciążeniami zwrotnymi.
  • Płatności są chronione za pomocą 3D Secure.
  • Żadnych opłat instalacyjnych, miesięcznych i ukrytych.
  • Akceptuj karty Visa, MasterCard, American Express, Maestro i inne bezpośrednio na swojej stronie internetowej.
  • Łatwy w instalacji i konfiguracji.
  • Kompatybilny ze wszystkimi naszymi wtyczkami Vik. Kup raz i używaj ze wszystkimi.

Wymogi wobec wobec wtyczki STRIPE

Aby integracja mogła działać, wymagane jest konto na stripe.com . Ta bramka jest kompatybilna i użyteczna tylko z naszymi wtyczkami Vik.

Ten system płatności działa we Włoszech, Francji, Hiszpanii, Niemczech i wielu innych krajach europejskich . Odwiedź tę stronę , aby zobaczyć wszystkie dostępne kraje i tę, aby się z nimi skontaktować .

Bramka wymaga wersji PHP równej lub wyższej niż 5.6 oraz certyfikatu SSL, ponieważ jedyne połączenia akceptowane przez Stripe odbywają się za pomocą protokołu HTTPS (HTTP nie jest już obsługiwany).