STRIPE – pełna integracja płatności

500 

Dobry system rezerwacji dla pensjonatu i hotelu wraz z integracją płatności to kluczowy element sukcesu z kilku powodów:

  1. Ułatwia zarządzanie rezerwacjami: System rezerwacji dla pensjonatu i hotelu umożliwia łatwe zarządzanie dostępnymi pokojami, cenami oraz dostępnością na różnych platformach rezerwacyjnych. Dzięki temu możesz uniknąć problemów z podwójnymi rezerwacjami i zapewnić swoim klientom aktualne informacje o dostępności.
  2. Zwiększa widoczność online: Integracja z różnymi platformami rezerwacyjnymi pozwala na zwiększenie widoczności Twojego pensjonatu lub hotelu wśród potencjalnych gości. Im większa liczba kanałów rezerwacyjnych, tym większa szansa na dotarcie do różnych grup klientów.
  3. Poprawia doświadczenie klienta: Szybkie i łatwe dokonywanie rezerwacji online oraz możliwość płatności przez internet sprawiają, że proces rezerwacji staje się bardziej wygodny dla klienta. Zadowolony klient chętniej wraca i poleca dalej.
  4. Optymalizuje procesy operacyjne: Dobre systemy rezerwacji często oferują funkcje automatyzacji, które mogą znacznie usprawnić codzienną pracę, np. automatyczne wysyłanie potwierdzeń rezerwacji, generowanie raportów czy integracja z systemami płatności.
  5. Zwiększa efektywność marketingową: Systemy rezerwacji często oferują narzędzia do analizy danych, co pozwala na lepsze zrozumienie potrzeb i preferencji klientów oraz dostosowanie oferty marketingowej. Integracja z płatnościami online ułatwia także śledzenie skuteczności kampanii marketingowych.

W rezultacie, inwestycja w dobry system rezerwacji dla pensjonatu i hotelu wraz z integracją płatności może przynieść znaczne korzyści, takie jak zwiększenie przychodów, poprawa efektywności operacyjnej oraz zadowolenie klientów, co w dłuższej perspektywie może przyczynić się do sukcesu Twojego pensjonatu lub hotelu.

Nasz sprawdzony system rezerwacji dla pensjonatu i hotelu posiada integracje płatności.

Nasza usługa sprowadza się do parametryzacji i szkolenia z użytkowania wtyczki STRIPE.

Cena szkolenia nie obejmuje kosztu licencji, którą obiekt nabywa i pobiera bezpośrednio z VikWP.com. System rezerwacji dla pensjonatu może być rozszeżony np. o Channel Manager-a.

Cena licencji jest jednorazową opłatą, bez ograniczeń domeny i bez potrzebnych kluczy licencyjnych. Jest to produkt do pobrania, który zawiera plik zip instalatora wtyczki WordPress. Należy zainstalować wersję Pro jednej z wtyczek Vik. Darmowe wersje wtyczek Vik nie obsługują bramek płatniczych.

Kategoria:

Opis

Proste i szybkie płatności plus pełna kontrola to cechy naszego systemu do rezerwacji dla pensjonatu czy hotelu!

Stripe to jedna z wiodących struktur płatniczych na świecie. Można z niego korzystać w ponad 40 krajach i korzystają z niego wszyscy, od startupów po firmy Amazon, Google, Microsoft, Spotify i większość największych firm na świecie.

Bramka płatnicza systemu rezerwacji dla pensjonatu i hotelu ma niskie opłaty, około 1,5% + 1 zł € za każdą pomyślnie przeprowadzoną transakcję. Ta opłata nie zapewni Ci żadnych opłat instalacyjnych, miesięcznych ani ukrytych, ale za to zapewni Ci przyjemny interfejs, który pozwoli Ci łatwo zarządzać płatnościami.

Alternatywnie możesz również poprosić ich o spersonalizowany pakiet dostosowany do Twojej firmy, jeśli masz szczególne wymagania.

Stripe oferuje także ochronę przed obciążeniami zwrotnymi, która pomoże Ci obronić Twój biznes przed nieprzewidywalnością sporów. Dzięki Ochronie przed obciążeniami zwrotnymi Stripe pokryje zarówno sporną kwotę, jak i wszelkie opłaty związane ze sporami. Nasz system rezerwacji dla pensjonatu i hotelu wraz z bramką płatniczą to sprawdzone rozwiązanie.

Możesz otrzymywać płatności z całego świata, ponieważ Stripe obsługuje ponad 135 walut i metod płatności.

Będziesz mógł go używać ze wszystkimi naszymi wtyczkami Vik. Wystarczy, że zainstalujesz wtyczkę Stripe w WordPressie, wprowadzisz dane sprzedawcy i będziesz gotowy do akceptowania płatności w swojej witrynie za usługi oferowane za pośrednictwem wtyczki Vik.

Jest w pełni kompatybilny ze wszystkimi naszymi wtyczkami, więc będziesz musiał go kupić raz, aby móc go używać z dowolną z nich.

Zobacz inne szkolenia grupy WebFarming.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „STRIPE – pełna integracja płatności”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może spodoba się również…