SEO dla hotelu – optymalizacja pozycjonowania obiektu w wyszukiwarce Google

2 000 

SEO dla hotelu dlaczego warto:

Czy wiesz, że 84% Twoich klientów korzysta z wyszukiwarki Google i co sekunda pojawia się w niej około 100 tys. „wyszukiwań”?

Szkolenie polecamy osobom, które chcą pogłębić swoją wiedzę z zakresu pozycjonowania w wyszukiwarce Google.

Celem kursu jest pokazanie, że za pomocą prostych aplikacji można samemu nauczyć się optymalizacji pozycjonowania swojej strony www!

Program kursu:

1.Wprowadzenie
2.Frazy kluczowe
3.Yoast SEO
4.Google Search Console
5.SEO Produktu
6.SERP Preview Tool / SEO Minion / Senuto
7.Kanał na You Tube
8.Linki zewnętrzne
9.Profil firmy Google
10.Lejek Sprzedażowy
11.Przyjazna strona dla Google

 

Informacje o prowadzących:

Andrzej Rybicki:

Ukończył Ekonomię na Uniwersytecie Gdańskim, Rachunkowość/IT na Dublin Institute of Technology, studia podyplomowe IT na PJWSTK, jest biegłym rewidentem (ACCA). Swoją przygodę z IT rozpoczął w 2000 roku od pracy w IBM jako konsultant wdrażający moduły FI, CO i TR systemu SAP. Prowadził liczne projekty informatyczne dla firm w kraju i zagranicą, w tym szkolenia z wdrażania i obsługi systemów ERP.

Prowadząc szkolenie stara się przekazać praktyczną wiedzę w oparciu o ćwiczenia. Jego celem jest jak najefektywniejsze przekazanie wiedzy uczestnikowi szkolenia, aby po ukończeniu kursu był w stanie samodzielnie odtworzyć nabyte umiejętności.

Tomasz Gębała:

Pozycjonowaniem stron internetowych oraz prowadzeniem kampanii Google Ads i analityką internetową zajmuje się zawodowo od 2013 roku. To dla niego nie tylko praca, ale przede wszystkim ogromna pasja, o której mógłby opowiadać bez końca. Na co dzień obsługuje ponad 50 firm z zakresu marketingu i udzielił setek godzin konsultacji i szkoleń.

Planując szkolenia skupia się na tym, aby zajęcia były jak najbardziej praktyczne, a przekazana wiedza pozwalała uczestnikom podejmować skuteczne działania w obszarze marketingu internetowego. Dąży do tego, aby każdy uczestnik szkolenia był w stanie samodzielnie tworzyć kampanie, zoptymalizować witrynę oraz analizować wyniki, aby poprawić działania marketingowe w swojej firmie.

Kategoria:

Opis

Kurs SEO dla hotelu

Nauka Search Engine Optimization może przynieść wiele korzyści zarówno indywidualnym przedsiębiorcom, jak i specjalistom ds. marketingu. Oto kilka powodów, dla których warto nauczyć się SEO:

Zwiększenie widoczności online:

Optymalizacja dla wyszukiwarek internetowych (SEO) pozwala zwiększyć widoczność strony internetowej w wynikach wyszukiwania. Dzięki temu potencjalni klienci łatwiej znajdą twoją firmę w sieci.

Kurs SEO dla hotelu to zwiększenie ruchu organicznego:

Działania SEO mogą przyczynić się do wzrostu ruchu organicznego na stronie internetowej. Ruch organiczny pochodzi z wyników wyszukiwania, co oznacza, że użytkownicy są już zainteresowani tematem, produktami lub usługami, które oferujesz.

Niska cena pozyskiwania klienta:

W porównaniu do płatnych form reklamy, takich jak Google Ads, SEO może przynieść ruch organiczny bez konieczności ponoszenia kosztów za każde kliknięcie. Długoterminowe inwestycje w optymalizację mogą przynieść stały strumień ruchu przy relatywnie niskich kosztach.

Kurs SEO dla hotelu to zwiększenie zaufania użytkowników:

Strony internetowe znajdujące się na wyższych pozycjach w wynikach wyszukiwania są często postrzegane jako bardziej wiarygodne i wartościowe. Optymalizacja SEO może przyczynić się do budowania zaufania użytkowników do twojej marki.

Dostosowanie do zachowań użytkowników:

SEO obejmuje również analizę zachowań użytkowników, słów kluczowych i trendów w wyszukiwarkach. Poznanie preferencji i zwyczajów użytkowników pozwala lepiej dostosować treści i strategię marketingową do ich potrzeb.

Kurs SEO dla hotelu to globalny zasięg:

Optymalizacja SEO umożliwia dotarcie do globalnej publiczności. Jeśli masz produkty lub usługi, które mogą być interesujące dla osób z różnych regionów, SEO pozwala na osiągnięcie szerszego zasięgu.

Konkurencyjność na rynku:

Wielu konkurentów również inwestuje w SEO, więc aby utrzymać lub zdobyć przewagę konkurencyjną, warto zrozumieć i skutecznie wdrażać strategie optymalizacji.

Kurs SEO dla hotelu to elastyczność i dostosowanie:

Działania SEO są elastyczne i można dostosować je do zmieniających się warunków rynkowych. Analiza wyników i dostosowywanie strategii na bieżąco pozwala utrzymać skuteczność działań SEO.

Rozwój umiejętności marketingowych:

Nauka SEO wymaga zrozumienia algorytmów wyszukiwarek, analizy danych i strategii content marketingu. Zdobycie tych umiejętności może być cenne również w innych obszarach marketingu internetowego.

 

Chcesz zaoszczędzić pieniądze na IT?
Samodzielnie optymalizuj swoją pozycję w wyszukiwarce Google!
Przejmij kontrolę nad pozycjonowaniem!
Naucz się korzystać z prostych technik pozycjonowania!

Jeżeli:

  • chcesz oszczędzać i samodzielnie zarządzać swoim pozycjonowaniem,
  • chcesz samodzielnie optymalizować swoją pozycję w wyszukiwarce Google
  • nie chcesz przepłacać za usługi związane z pozycjonowaniem Twojej strony internetowej,
  • chcesz, aby Twoja strona internetowa pokazywała się na samej górze pierwszej strony Google,
To nasz kurs „SEO – optymalizacja pozycjonowania w wyszukiwarce Google” jest dla Ciebie!

Zobacz kurs E-marketing dla hotelu

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „SEO dla hotelu – optymalizacja pozycjonowania obiektu w wyszukiwarce Google”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może spodoba się również…